KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12872127
nr 1287 2127
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, 2 st, Signerad, numrerad 33/210. Motivet: 34x22 cm
Utrop:
600 kr
måndag 11 november 2019
kl 19:14:32
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg